Dlaczego my?

Wyjątkowe kompetencje w budowie kolejowej i drogowej - zapewniamy solidne fundamenty dla Twoich projektów.

Firma Grupa Martin działa na rynku od 2006 r., która głównie zajmuję się realizacją robót kolejowych i drogowych. Spółka początkowo wykonywała drobne roboty budowlane na rynku lokalnym, natomiast od 6 lat, znacząco zwiększyła swój zakres usług na terenie całego kraju.

Obecnie wykonujemy kompleksowo zadania inwestycyjno – budowlane, również jako Generalny Wykonawca, zdobywając pozycję wysoko wyspecjalizowanego przedsiębiorstwa na rynku budowlanym w branży torowej, drogowej i kanalizacyjnej.

Naszym atutem jest bardzo szybka mobilizacja kadrowo-sprzętowa na powierzone nam Inwestycje, gdyż dysponujemy  własnym parkiem  maszynowo-transportowym  wraz z specjalistycznymi urządzeniami. Kadra techniczna naszej firmy składa się z wykfalifikowanych i przeszkolonych techników o dużej wiedzy zawodowej, praktycznej i teoretycznej w zakresie: kierowania pracownikami, kierowania ruchem drogowym, kierowania pociągami roboczymi; obsługi i konserwacji  prawidłowego użytkowania lekkiego sprzętu; udzielania pierwszej pomocy oraz uprawnienia sygnalisty i sygnalisty hakowego. Dodatkowo mając na uwadze liczny potencjał techniczny, prowadzimy usługi wynajmu sprzętu innym Podmiotom.

Na przestrzeni upływu lat posiedliśmy niezbędną wiedze i doświadczenie do wykonywania robót w różnych segmentach branży budowlanej. Generalni Wykonawcy oraz Podmioty Publiczne zaufali nam przekonując się do realizacji zadań naszym potencjałem ludzkim i sprzętowym, o czym świadczą liczne rekomendacje. Głównym i konsekwentnie realizowanym kierunkiem firmy jest stałe powiększanie grona zadowolonych klientów.

Własny Park Maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wyposażony w wysokiej klasy urządzenia i sprzęt, co umożliwia nam skuteczne i efektywne wykonywanie różnorodnych prac związanych z budownictwem kolejowym i drogowym.

Wyspecjalizowana kadra

Nasza wyspecjalizowana kadra pracowników posiada nie tylko bogate doświadczenie w branży kolejowej i drogowej, ale również nieustannie rozwija swoje umiejętności, zapewniając wysoką jakość wykonania każdego projektu.

9
0
  • Lat
  • Doświadczenia
0
  • Zrealizowanych
  • Projektów
0 km
  • Linii
  • Kolejowych
0 km
  • Zbudowanych
  • Dróg